אתרים היסטוריים Lugares históricos

לפעמים הקסם של המקומות הוא להסתובב סביבם כאילו הזמן ישב בפינה בלי לרצות ללכת בדרכם. תוכלו לבקר פינות כל כך השתמר היטב, כי אתה יכול כמעט לשחק עם הסיפור כאילו כלום לא קרה. פלאי אדריכלות מחכים לכם לטבול את עצמך במסורות העתיקות ביותר ולהראות לכם איך הישן פוגש את החדש.

Centro Histórico de Arona

לב ליבה של העיר (שהוכרז כנכס של אינטרס תרבותי) מיוצג על ידי כנסיית סן אנטוניו אבאד, מהמאה ה -18, הממוקמת ממש בחלל שבו נכבשה לפני מאה שנים. בתוך המקדש, הדימוי של ישו הבריאות הוא היצירה היקרה ביותר שלה. מסביב, בתים מפוארים רחובות מרוצפים להזמין טיול רגוע.

הקסדה של ארונה סופרת על מדגם טוב של קונסטרוקציות יחיד. כדי אחד של ישו של בריאות הכנסייה של סן אנטוניו אבוט נוסף, בין בניינים בלתי נשכחים אחרים. ההליכה דרך גרעין עירוני זה יכול להתחיל בנקודה זו ולהמשיך דרך דומינגז אלפונסו, Duque de la Torre ואת חוצה הרחובות של לה לונה ומדיו, שהסתיימו אלה של חוזה אנטוניו Tavío ו אל Calvario.

 

Centro Histórico de Buenavista del Norte

ההיסטוריה של עירייה זו שתחילתה במאה השש עשרה, נותרה כמעט שלמה היום. הוא ממוקם בפינה הצפונית-מערבית של האי והמורשת העיקרית שלו היא המרכז ההיסטורי שלה ואת כפרי Masca ו El Palmar. במתחם ההיסטורי, שהוכרז כנכס בעל עניין תרבותי בשנת 2005, יש גרעין בכנסיית לוס רמדיוס ובכיכרו, שם ניתן לנשום את החיים והמנהגים של תושביה. סביב תמצאו מוסדות ובתי חשיבות רבה למורשת. התענגות על הקביעות של הקווים העירוניים, המשרעת של הכבישים וכל ההומוגניות זהירה בשיא הבניינים המרכיבים את המורשת הפטריאוניאלית. כל הרחובות יגלו רגעים של היום ואתמול, אשר נעצר בזמן.

לרוע המזל, אש שהתרחשה ב -1996 צרכה את כנסיית הרמדיוס, והפכה את כל המורשת האמנותית ההיסטורית שבתוכה לאפר. נכון לעכשיו, הבניין משוחזר במלואו ופתוח לציבור, כך שתוכל ליהנות מביקור מלא סיפורים מזמנים אחרים ותחושות חדשות.

אם אתה רוצה ליהנות מהביקור שלך בואנאביסטה אתה חייב לעבור את Barranco de Triana ו לעורר את האוויר הטהור המביא את הערוץ שלו מן הפסגות. תן לדמיון שלך לעוף לעבר, כאשר השכנים פטפטו בחדרי הרחצה המפוזרים בערוץ. גלו את בית האלמנה הייחודי ותהיו מאוהבים בארכיטקטורה הקנרית המקומית של המאה ה -17. תוכלו לעבור בין החדרים הרבים של הבית וליהנות מהחצר המרכזית שניסתה לשמור על הטבע בפנים. ואם אתם רוצים להוסיף מגע של שלום ומדיטציה למסע שלכם, אל תשכחו לבקר במנזר לשעבר של סן פרנסיסקו.

אם אתה רוצה להרגיש את השלווה ואת השתיקה של מקום המיועד לתפילה, יש לך לבקר את הרמיטאז 'נעים של סן סבסטיאן. נקודה נוספת של עניין מיוחד הוא Hacienda לה פואנטה, נחשב תכשיט אותנטי של בניינים מפואר שנותרו באיים הקנריים. להרהר מגדלי crenellated שלה ואת הנזיר המשפחתי הקטן. אם תחליט ללכת Hacienda סן חואן דה טאקו תוכלו להבחין איך בפנים שלה אתה עדיין יכול לנשום את כל החשיבות ההיסטורית והכלכלית כי היה לו בעבר. הישאר עם כל אחד מהפרטי טופס; מדרגות אבן האבן החזקות, הצורה המיוחדת והחלונות.

לנוח על ספסל בפלאזה דה לוס רמדיוס בזמן שאתה מצטרף לזרימה השקטה של ​​הזמן. אז בקר אל Palmar ו ללכת לאיבוד זה נוף פראי מנוקד עם בתים מסורתיים מרפסות אבן. Caserío דה Masca יגרום לך להרגיש הגיבור של פעמים אחרות כאשר אתה נוסע כל פינות מקסים שלה.

אנו מציעים לך לסיים את הביקור שלך על ידי ערבוב עם המסורות העתיקות ביותר וללכת ברחובות הקטנים של Caserío de Teno Alto. תהיה לך תחושה שהזמן עצר.

Centro Histórico de Garachico

Garachico היא עיר קטנה וציורית כי עבור רבים הוא בין היפים ביותר על האי. היא נוסדה בשנת 1496 על ידי סוחר גנואי, Cristóbal דה פונטה, ומאז פרחה שם כנסיות וארמונות מסנוורים שעדיין נותרו שם. הנזיר של סן רוקה, המנזר לשעבר של סנטו דומינגו דה גוזמן, המנזר הישן של סן פרנסיסקו או Hacienda de El Lamero: אלה הם כמה מן המקומות שאתה צריך לבקר כן או כן. הקסם של העיר הזאת הוא גם האווירה הרגועה שלה, אשר קורא לך לשבת בכיכרות שלה, כגון La Libertad, Abajo ו Las Lonjas.

לאחר ההפסקה, המסלול שאנו מציעים כולל את Casa del Marqués de la Quinta Roja, את בית האבן או את Condes de La Gomera ואת פארק אנטגואה פוארטה דה טיירה. כמו כן, שימו לב לכנסיית מטריז דה סנטה אנה (Castrias de Santa Ana) ולקסטילו-פורטלזה דה סן מיגל (Castillo-Fortaleza de San Miguel).

Garachico הוא נכס של עניין תרבותי עם הקטגוריה של האתר ההיסטורי. בשנת 1980 הוא גם השיג את מדליית הזהב של האמנויות.

 

Centro Histórico de Guía de Isora

המרכז ההיסטורי של Guía דה Isora הוכרז נכס של עניין תרבותי בשנת 2009. זוהי עיר של האטרקטיביות העצומה הממוקמת בסביבה טבעית יפה. בתוך העושר הנופי שלה בולטת Montaña דה Tejina, הצהיר מוגן טבעי מונומנט. אם תסתכל צפונה תראה תמונה ייחודית של פיקו Viejo, ואם תסתכל דרומה, תוכלו להרהר על חוף Isorana שטוף על ידי האוקיינוס ​​האטלנטי שקוע.

אם אתה הולך אל ליבה של העיר תגלו מורשת היסטורית עשירה אשר יפתיע אותך. הארכיטקטורה הכפרית המקומית האופיינית למאה ה -18 בולטת, הבולטת בין בנייני המאות ה -19 וה -20. תוכלו לשקול את המבנים הרבים של האזרחי והדתי סוג של המאה XIX, כי הם שימרו בתנאים טובים מאוד. מבנים אלה הם דוגמאות חשובות לארכיטקטורה הרשמית, הביתית והדתית של אותה תקופה. המחצית הראשונה של המאה התשע-עשרה התאפיינה בגאות כלכלית, הודות להעברות של מהגרים שהגיעו מקובה וונצואלה.

להתקרר באחד המטוסים רבים שטיפות כי התושבים העתיקים בשימוש יומיומי. תראו את הפריסה הלא סדירה של הרחובות, אופייני לבתים ישנים ומלאים צורות לא סדירות. תחוש עוד שכן ותלך לקאלה דה אבאחו או לקאלה דה אריבה. הקשיבו לרעש צעדים שלכם כשאתם נכנסים לרחוב טאגורו או לרחוב לה וורה. ללכת לאיבוד בסמטה צרה ולגלות את מקומות מנוחה נעימה תוכלו למצוא על הדרך שלך.

בקר את כנסיית גבירת האור שלנו, הבניין הדתי הראשון שנבנה Guía de Isora, במאה השש עשרה. בפנים תמצאו אוצרות אותנטיים. גלה את היופי של altarpieces ואת גלימה רקומה עתיקה מהמאה השמונה עשרה. אל תחמיצו את ההזדמנות לבקר את Caserios de Aripe ו Chirche, הכריז על עניין תרבותי, שם תוכלו לגלות נוף הנשלט על ידי badlands. אתה תהיה מופתע על ידי צורות גחמני שהותיר את זרועות הלבה ואת היתוך של הפעילות של האדם עם הטבע. המקורות שלה Guanche והמנהגים השתמרו היטב, יסיע אותך לעת העתיקה. אל תחמיצו את הפסטיבלים הייחודיים שלהם כמו יריד שקדים אטרקטיבי, שבו תוכלו להעריץ את האוסף של שקדים, על ידי השלב על ידי השכנים, לבושים תחפושות מסורתיות סיפק עם הכלים המשמשים לעבודה כזו. יום של מסורות הוא עוד אחד החגיגות החשובות ביותר, שבו השכנים, לבושים בבגדים של שנות ה -40, לבצע פעילויות של זמן זוכר עסקים ישנים.

הרמיטאז 'של Tejina de Isora, הממוקם על הגבעה של Panchos, הוא עדות חיה של מוצאו שתחילתה במאה השש עשרה. קח את ההזדמנות כדי לטייל בעיר ולספוג את הריחות של העבר.

Centro Histórico de Güímar

Güímar ממוקם על המדרון הדרומי של טנריף, בתוך עמק גוימר מרהיב. המרכז ההיסטורי העמוס שלה מלא במבנים נודעים. אתה יכול להתחיל את המסע ברחובות העיר, ביקור הקפלה של סן פדרו דה Arriba שנחשב עניין תרבותי. בפנים תמצאו גילוף יפה של הבתולה של ווטרס ו "סן פדרו אל chiquito", כינוי שבו תמונה קטנה של סן פדרו ידוע, אשר המאמינים יש חיבה מיוחדת.

מועצת העיר של ג 'ימר תקרא את תשומת הלב שלך בגלל נוכחות כריזמטית. לאחר שנבנה בתחילה כמנזר דומיניקני, הוא שימש במשך השנים בית משפט, בית ספר או אפילו אקדמיה למוסיקה. הוא משמר בפניו את הפטיו המרכזי עם האוויר הקולוניאלי האופייני למנזרים המסורתיים. כדאי לגלות את מנזר העץ המגולף.

מקום שאתה לא יכול לפספס הוא כנסיית סן פדרו Apóstol, הכריז על אנדרטה, בשל העניין ההיסטורי שלה. מורחבת כמה פעמים במהלך המאות האחרונות, הוא בתים תמונה אנונימית של פטרוס הקדוש השליח מהמאה ה -18. מגדל שלה, אדיש באותה תקופה, נראה להרהר בכל דבר בשלווה מדבקת.

אתה יכול לבקר את כנסיית סנטו דומינגו דה גוזמן אשר במקור היה חלק מנזר דומיניקני אשר נשרף באש בשנת 1775. הכנסייה משופצת ובתוכה תמצאו תמונות דתיות של המאה השבע עשרה במצב טוב מאוד.

הכנסייה של סן פדרו דה Abajo שומר סדרה של תכונות מיוחדות שהופכות אותו מאוד אטרקטיבי ומוכר היטב. החל משום שהוא נמצא תחת ההקדשה של סן Periquito, חיבה מזערית של פדרו, ובגלל זה מסתיר שני אוצרות. האחד הוא הדימוי העתיק ביותר של קדוש זה, שיש בו ראיות והשני הוא הפעמון המונח על מגדל הקאפלה, ששייך לאדים עתיקים שזרמו על חופי גוימארה.

אל תחמיצו את ההזדמנות לטייל ברחובות העיר, שוקל את כל הארכיטקטורה המקומית שתורם להציע את הקסדה ההיסטורית של Güímar כי אסימטריה אטרקטיבית נלקחה מתקופות אחרות.

Centro Histórico de Icod de los Vinos

המרכז ההיסטורי של איקוד דה לוס וינוס הוא קומפקטי נשמר היטב (יש לו הכרה של עניין תרבותי). ההיסטוריה שלה מתחילה בסוף המאה ה -15 עם המבנים הראשונים, אם כי כמו הצרכים החדשים התפתחה, הוא הרחיב את הארכתו.

קול המים מן המזרקה בכיכר פלאזה מהפנט. אם אתה יושב על אחד הספסלים, בצל העצים, עוברים השעות מבלי שתבחין בכך. בקרבת מקום נמצא הפארק שבו נשענת Millenary Drago, אחד הביקורים הפופולריים ביותר באיקוד.

במפת הדרכים שלך דרך העיר, זה כולל את הכנסייה Matriz de San Marcos, כיכר אנדרס דה לורנצו Cáceres, מנזר סן פרנסיסקו או מוזיאון אמטריו Gutiérrez אלבלו, בין תחנות אחרות להימלט.

Centro Histórico de La Laguna

הרחובות החשובים ביותר של מרכז העיר La Laguna הם הולכי רגל. זה מאפשר לך לחקור ללא הנטל של מכוניות. אתה תעריך את זה כי זה לוקח זמן לדעת ולהעריך.

העיר היא אתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו מאז 1999 כמו "דוגמה ייחודית של עיר קולוניאלי לא מנוסה". הוא משמר כמעט שלם את הפריסה המקורית של המאה החמש עשרה כי כבר שיקף את המאסטר לאונרדו Torriani על המפה של La Laguna. היא שימשה גם התייחסות לערים קולוניאליות אמריקאיות, כגון הוואנה העתיקה, לימה או קרטחנה דה אינדיאנה; יחד איתם, היא חולקת אסתטיקה דומה של בתים ורחובות.

בכבוד רב, הוא השתמר היטב, עם בניינים יפים מאכלס כל אחד מרחובותיה. רעיון טוב הוא להצטרף לנתיבים מודרכים כי לרוץ דרך המבנים הסמלים ביותר. אתה יכול גם לעשות את זה בעצמך, נע בקצב שלך.

הרחובות עסוקים, מלאים בחנויות, בתי קפה וברים, מושלמים לקנות או להחזיר כוח עם קפה טוב או ארוחה עקבית לפי המקרה. הקתדרלה המשופצת, כנסיית התפיסה, המקדש המלכותי של ישו הקדוש של לה לגונה, שבו מתנוססת דמותו של גילוף ישו הקדוש, פלאזה דל אדלנטאדו, בית העירייה, ארמון נאוה או בית Captains הם חלק מהבניינים כי תוכל להעריך לכלול את הסיור.

Centro Histórico de La Orotava

כפי שאתה מתקרב La Orotava מן הכביש הצפוני אתה מעריך את הכיפות היפה של הכנסיות שלהם, אפריטיף של היפהפיות כי מחכים לך ברגע שאתה מגיע. הקסדה שלו היא cockettish ונעים, עם רבים של הרחובות המרוצפים שלה. האתר הוכרז באתר היסטורי-אמנותי, והסיור ייקח אתכם למקומות כמו כנסיית Concepción, בית הנזירים של Calvario, כנסיית סן Agustín, Taoro Liceo או המנזר לשעבר של San Benito Abad.

אחת הדרכים לגלות עוד פנים של La Orotava היא הדרך של Los Molinos, עם תחילת מה שנקרא וילה דה Arriba. זהו סיור של תשע טחנות מים שנבנו במהלך המאות השבע עשרה והשמונה עשרה. חלקם שומרים על תעלות הבנייה הישנות שדרכן זרם המים.

ביקור La Orotava במהלך קורפוס קריסטי מומלץ 100 אחוז. ב אוקטבה של קורפוס, כיכר העירייה משתרעת על השטיח הגדול שבו מוציאים מוטיבים דתיים שונים ("צבועים") בחול צבעוני (עד 41 שונים, מירוק לאדום דרך צהוב או שחור). של הפארק הלאומי טיידה. בסביבה של הכיכר, השכנים עושים בתורם שטיחים נוצצים של פרחים, מעוצבים בדיוק מילימטר.

 

Centro Histórico de Los Realejos

אם תלכו לאורך רחובותיה המקסימים תוכלו לראות בעצמכם את המורשת ההיסטורית והאמנותית הגדולה שהעירייה נושמת. בזכות העושר הכלכלי העצום כי בעבר, בעיקר בגלל ההתנחלות סוחרת גדולות מסדרים דתיים שונים יד ואת הכנסייה עצם, שרידים ארכיטקטוניים יוצאי דופן השתמרו היום.

גואנצ'ים וכובשים עלו על מחנותיהם הצבאיים כאן, ואילו התקופות האחרונות של כיבוש טנריף היו פתורות. למרות ההפסד של מבנים רבים שסימנו את ההיסטוריה העירונית של העירייה, עדיין אפשר לראות מבנים מעניינים שמספרים לנו בקולותיהם של זמנים רחוקים את הפאר שהיה פעם באזור הזה.

לא משנה עיירות רבות שלה, לוס Realejos מוצג עתידו שנקרא Realejo אלטו Realejo באחו וסנט אוגוסטין, במקומות בהם אדריכלות, האזרחיות והדתיות כאחת, היה תפקיד גדול יותר. וזה ששני Realejo אלטו Realejo באחו הציל כפי במיוחד חשוב מהמורשת ההיסטורית כפי שהם שני מרכזים עירוניים כי הוכרזו עניין תרבותי בקטגוריה של היסטורי.

תבחין ברחובותיה כיצד משולבים התנועות האדריכליות והאורבניסטיות העיקריות, מן המודלים המסורתיים הנפוצים והמשמעותיים ביותר, דרך הפניות הקלאסיות לשפות האקלקטיות ביותר.

אם אתה מתחיל את הסיור של דע Realejo באחו כי לשוטט ליבת חשיבות אומנותית גדולה יותר של Realejos, כי עדיין שומר 70% מכלל כולו. מקורו הוא בשל הקמתה של Hacienda דה לוס Príncipes מהמאה ה -15. הכרזה על נכס בעל עניין תרבותי, אחד המבנים הבולטים הוא הטחנה, אשר נתנה את שמה לרחוב, ואשר הועברה על ידי המים שזרמו בכוח רב בערוץ. הבית בולט על התעניינות אדריכלית ומחזיק סודות רבים והחלטות שסמנו את העתיד הכלכלי של האי. Recórrela ולנשום את האוויר סמיך פאר בעוד מדמיין איך זה בטח הרגיש תושביה להיות תחילתו של הדבר לשקול סביבך .

מרכז ליבה זו מהווה את המטריצה ​​של כנסיית גבירתנו של La Concepción שהוכרזה עניין תרבותי עם קטגורית אנדרטה בשנת 2003. למרות אש כילתה רבות סחורות יקרות ערך, עדיין שומר בפנים תכשיטים כמו סן מיגל מבית הספר הגרמני של המאה ה -18.

אתה לא יכול לפספס את מלון כפרי Bentor, דוגמה מושלמת של איך התיירות הכפרית אפשרה שיקום של בתים בעלי עניין היסטורי. בהליכה ניתן לראות רבות מהדוגמאות הייחודיות הללו לארכיטקטורה של המאות השמונה-עשרה והתשע-עשרה, אשר לא יחמיצו את התרומות המודרניסטיות, האקלקטיות וההיסטוריסטיות.

אתה תופתע לדעת שיש המתייחסים הכניעה של Guanche Menceyes טקסטים הסטוריים שכבר הייתה התייחסות לכך מתחם המוקדש דבר השליח סנטיאגו יותר ולא פחות מאשר 1496. זה מוביל לשקול כנסיית האמא של השליח סנטיאגו, הממוקמת Alale Realejo, כמו המקדש הקתולי הראשון של טנריף. כנסייה זו עברה מספר שינויים המאה השש-עשרה, כאשר רוכש את הממדים ואת המבנה הנוכחי. בפנים תמצאו את גופן ההטבלה שבו נכנעו תשעת הגואנצ'ים לאחר כיבושם. גלה המזבח המוקדש סנטה ברברה, המיוחסת פדרו דוקה Cornejo, המאה השמונה עשרה, נחשב תכשיט של הכנרית הבארוק.

באתר ההרוס בשריפה נוראה של מנזר האוגוסטיני, המקדש של נואסטרה סניורה דלה כרמן שמחזיק בתוך תמונת תוארי שלו, ראש עיר הכבוד של לוס Realejos ו לפרפטואה פטרונית של עמק אורוטבה עלתה.

אל תשכח לבקר גם את הבית שבו הסופר המהולל Viera y Clavijo נולד בשנת 1731. הכריז על נכס בעל עניין תרבותי, והוא שוכן מתחת לגג אחד הצירים של התרבות והמסורת הקנריים. חוסה דה Viera y קלביחו והקיפה דיסציפלינות רבות עד מותו ב -21 בפברואר, 1813. בכל שנה, לזכר מותו, היום של המכתבים הקנריים מוחזק.

Centro Histórico de Los Silos

מוגן תחת ההר של Aregume תוכלו למצוא את המרכז ההיסטורי הזה מקסים ושקט. העירייה, הממוקמת במובלעת מיוחסת, יש בגבולותיה מורשת עצומה ואמיתית של המגוון הביולוגי.

כאשר אתם נכנסים למרכז ההיסטורי, תוכלו להכות על ידי פלאזה דה לה לוז והגנים הצבעוניים שלה. בברכה כמו כמה מזמין אתכם להתרווח וליהנות הצללים המרעננים ולראות את הכיכר הפכה לסמל היסטורי הפופולרי כולו. ערוך ביקור בכנסיית הבוהק של גבירתנו של אור, המאה שש עשרה, ועל פי אגדה, הציל תמונה יפה של Luz Virgen de La, אשר נמצא על החוף על ידי דייג פורטוגזי. במחצית השנייה של המאה שמונה עשר בתולת Camarín הנמצאת על כס של המאה, יחידה בודדת הקנריים ידי הדימוי עולה בנויה.

הזן את המנזר הישן של סן סבסטיאן דה Monjas Bernardas כי הוכרזה אנדרטה היסטורי-אמנותי. כיום הוא משוחזר לחלוטין לאחר כמה ניסיונות הריסה מצערים. בתי הבניין בתוך הספרייה הציבורית, אולם תצוגה מעודנת מרכז המבקרים בו הם יכולים לספק לך את כל המידע בעירייה. ניתן גם לבקר בקפלה קטנה של גולגולתא, אשר למרות גודלו הקטן שומר חגיגי ומזמין אתכם לבלות ולדעת בפנים.

אתה תכיר העירייה של לוס סילוס ידי דגלים על גבי ועל אלמנטים אדריכליים רבים בקנה אחד עם המסורת האמיתית של מבנים מקומיים. בארכיטקטורה שלה להדגיש את החלונות גיליוטינה ושני סדינים עם חלונות לצייר, את המרזבים התלוי ואת נגרות של מסבים עם השימוש של תה. אמנם עכשיו הבתים העירייה, הבניין הזה תמיד היה ידוע בשם Casa de los Trujillos.

ללכת ברחובות המרוצפים של לוס סילוס מאזין לקול צעדיך ולהרגיש חלק מכל ההיסטוריה הזאת, כי נראה כי עצר בזמן מבלי לרצות להתקדם.

Centro Histórico de Puerto de la Cruz

פוארטו דה לה קרוז הוא אתר נופש ידוע היטב עבור המלונות שלה ואפשרויות הפנאי, אבל יש לו גם קסדה משומר היטב שהוכרז אתר היסטורי היסטורי בשנת 1985.

מרכז העצבים של המרכז הוא פלאזה דלה צ'רקו התוסס. משם אתם יכולים להתחיל את הסיור שלכם במקומות כמו קאזה דה לה אדואנה, קאזה מירנדה, כנסיית לה פניה דה פראנסיה או מלון מרקוזה. אחת הפינות ההומה והמקוריות ביותר היא מזח הדיג שלה, ליד רובע הדיג של לה רנילה. ממוקם בחלק העליון של העיר, עוזב גם בלי לבקר בגן הבוטני (שנוצרו במאה השבע עשרה) הוא חטא אמיתי.

Centro histórico de San Juan de la Rambla

נחשב לאחד המרכזים ההיסטוריים היפים ביותר בכל טנריף, הוא הוכרז כנכס של עניין תרבותי על ידי משרד החינוך בשנת 1993. ממוקם בין הגיאים הפתוחים לאוויר הימי של החוף, הוא שומר על יופי אטרקטיבי המסומן על ידי מסורת קנארית חזקה. תסתכל על הריבועים שלה, הבתים הגדולים שלה או הקפלות והכל יצביע על הארכיטקטורה המרהיבה של הזמן. הצמחייה השופעת המקיפה אותה הופכת את הגרעין למקום אידיאלי לגלותו בהנאה נינוחה. בגלל זה אתה לא יכול לפספס את הסמטאות שלו מלא קסם. תסתכל עם העיניים שלך בכל פינה, כל ניואנס ולתת לעצמך להיות מפתה על ידי תערובת בין הטבע מבנים היסטוריים.

ראה כיצד הכנסייה של סן חואן Bautista המשיך לגדול על ידי תרומות של נאמן שלה הצליחה לשרוד זמן ואפילו הוריקן. הזן ולהעריך את הערך הגדול של altarpieces שלו מלא יופי כרומטי גדול. הכנסייה הזאת היתה אבן הפינה לצמיחה המאוחרת של העירייה.

תהנה הצנע של הרמיטאז 'ו פאריש של סן חוזה מיום 1781 והוא סמל לתושבי העירייה. תוכלו לבקר בבריו דה לוס קווודוס (Barrio de los Quevedos) המקסים, המורכב משבועיים של בניינים בסגנון קנרי מסורתי וכמה מבנים אחרונים. במבנים אלה תראה שיקפו את הדפוסים האופייניים של האדריכלות הכפרית של צפון טנריף. שכונה זו נחשבת לנכס בעל עניין תרבותי.

בית לה אלונדיגה היה דוגמה מושלמת לאדריכלות של התקופה, אם הרפורמות המתמשכות לא הסתיימו עם כל ההיסטוריה מלבד הקירות המיוחדים שלה. והנה שהבית שימש כאלונדיגה, חדר ישיבות, בית סוהר ואפילו כעיריית העירייה הראשונה.

ממוקם בפלאזה של כנסיית סן חואן Bautista תוכלו למצוא את ביתו של אלונסו דל קסטילו אשר עוד דוגמה חשובה של האדריכלות של הזמן. האזינו לקול העמום של צעדיכם על רצפת העץ של מלון "קאזה דה לוס דלגאדו אוראמאס" וליהנות ממרפסת מקורה של שלושה מינים אופייניים לאיים הקנריים. שימו לב לכל בתי המשפחות המפוארים האלה הידועים בשמותיהם של התושבים הראשונים שלהם, ותמצאו פזורים ברחבי העיר. כל אחד בדרכו שלו, הם מצליחים לתת לאזור ייחוד ייחודי. אתה צריך גם לבקר את מקדש גבירתנו של מחרוזת, שנבנה במאה השבע עשרה על אחוזה פרטית, לאחר הבעלים קיבל את אישור הבישוף לבנות אותו. יש לה מקהלה קטנה, דוכן וציור של הבתולה של מחרוזת התפילה על המזבח הגבוה.

Centro Histórico de San Miguel

סן מיגל הוא אחד מאותם עיריות בדרום כי יכבוש אותך על פשטותו וקסם של עידן אחר. המרכז ההסטורי שלה, הכריז עניין תרבותי עם הקטגוריה של קומפלקס היסטורי, הוא החלק העירוני המסורתי והשמור ביותר בדרום טנריף, מנקודת המבט האדריכלי. זה ייתן לך את הרושם של להיות בתוך התמונות האלה שחור ולבן הישן, אבל עם כל הפאר הססגוני שלה.

העיר העתיקה משתרעת סביב כנסיית סנט מיכאל המלאך ידי הכביש הישן, עכשיו רחוב הכנסייה להגיע גולגולתא והבית של הקפטן בפאתי העיירה. התחל הביקור שלך בכנסיית סן מיגל המלאך, שנבנה במאה השמונה עשרה כדי לתקן את העובדה תושבים נאלצו לנסוע מרחקים גדולים כדי להתפלל ולקבל את הטקסים בכנסייה הקרובה. בפנים תוכלו לראות תמונות דתיות רבות שיובילו אתכם אל עבר הזמנים.

סמוך לכיכר הכנסייה תמצאו מספר מבנים מסורתיים, ביניהם והספרייה העירונית ב 200 שנות חייו, בילה בכלא עבור פונקציות שיש, העירייה, פעוטון או באקדמיה. פגוש את ביתו של החואן המהולל Bethencourt Alonso, אנתרופולוג מפורסם, אתנוגרף והיסטוריון. עבודתו היא בעלת חשיבות בינלאומית גדולה כשמדובר בהבנת תרבות Guanche.

בצד הצפוני של La Iglesia de San Miguel תוכלו לראות את מטוסי הישן שסיפק את העיר עם מי שתייה היטב לתוך המאה ה -20. ואם אתה הולך במורד הרחוב מן המאפיינים רבים ושונים כנסיית קומות אחד ושתי, עם כרונולוגיות של שמונה העשר עד המאה עשרים, אשר הן דוגמאות משמעותיות מאוד של אדריכלות המסורתית קלאסיציזם שהפכה נפוצה באי מאז האמצע של המאה. הם בולטים ביניהם, השייכים למשפחות אלפונסו וקלזדיליה. הראשון הוא בית כמו חווה מוטבע בסביבה של אופי עירוני מסומן. בית קאלזדילה בולט בכרך, גג שטוח וסידור סימטרי של חורים בחזית.

כאשר אתה מגיע למתוח הסופי של הרחוב אתה יכול ליהנות Casa del Capitán שנבנה במאה ה -18. זוהי אסיפה כפרית גדולה שהוסבה למוזיאון להיסטוריה ולאתנוגרפיה. היכנסו לחצר הפנימית שלכם ונהנו מאוויר נקי או ביקרו ביקב או בגת.

אין ספק שכבר הבחינו בבניין יוצא דופן צבוע שמים כחולים כי הבתים מועצת העיר ידוע בשם הבית הכחול. הסגנון הברזילאי האקזוטי שלה נובע מכך שבעליו היה קנרי שחי זמן רב בברזיל וזה היה הבניין הראשון ששימש מלט בעירייה. קחו את ההזדמנות לבקר בבור הישן שלה המשמש כיום כאולם תצוגה, וזה מאפשר לך ללכת בין עמודי ענק התומכים בבית הישן הזה.

אם אתה מקבל לצומת של רחוב הכנסייה ואת הדרך אל לוס Abrigos תמצאו את ארבע פינות הבית; בניין צנוע בן קומה אחת ומרתף. לאחר ששימש כפונדק וכבית פרטי, זה עכשיו בתים משרד התיירות ואת דינמי אל Puente תרבותי שטח. זה נחשב נכס אינטרס תרבותי.

Centro Histórico de Santa Cruz de Tenerife

נוסדה בשנת 1494, סנטה קרוז התחיל כמו נמל דיג coquettish. אבל מי חשב שאחרי כמה מאות שנים המובלעת השלווה הזאת תיהפך לבירה החדשה של האי? עכשיו היא עיר של פעילות בלתי ניתן לעצירה. בעוד ספינות שיוט גדולות המזח בנמל שלה, האוונגרד האודיטוריום אודיטוריום Adán Martín מייצג את הארכיטיפ של המודרניות שהפכה לסימן ההיכר שלה. עם זאת, סנטה קרוז לא איבדה את הקסם של לפני.

המרכז ההיסטורי שלה הוא משולש התוחם על ידי רחוב La Noria, הריבועים של ספרד קנדלריה (אחד ליד השני), ואת זה של ויילר. הוא מלא חנויות אופנתי, כל מיני חנויות (אלקטרוניקה, צילום) ומסעדות וברים כי להפוך את החברה הבניינים הסמלים ביותר של העיר.

הכנסייה של La Concepción הוא אחד השרידים האדריכליים של סנטה קרוז. הוא נבנה בשנת 1500, ונבנה מחדש 150 שנה מאוחר יותר לאחר שנבלע על ידי אש. לא רחוק משם נמצאים כנסיית סן פרנסיסקו, פלאזה דל פרינסיפה דה אסטוריאס, שוק נוסטרה סניורה דה אפריקה ופארק גארסיה סנבריה, כמה מהמקומות בהם אסור לטייל בעיר.

שחזור הבא של המקדש הבונים החופשיים יוסיף אותו למועדון של מפסיק בלתי נמנע, ליד ארמון האמנה, או באזור החוף, הטירה השחורה. תחת פלאזה דה אספנה הם חורבות של טירה אחרת, אחת של סן Cristóbal, אשר עדיין ניתן לבקר היום, וזה היה אחד כי נתן את שמו לרחוב טירה סנטה קרוז שמתחיל ממש בשלב זה.

אין ספק שכבר הבחינו בבניין יוצא דופן צבוע שמים כחולים כי הבתים מועצת העיר ידוע בשם הבית הכחול. הסגנון הברזילאי האקזוטי שלה נובע מכך שבעליו היה קנרי שחי זמן רב בברזיל וזה היה הבניין הראשון ששימש מלט בעירייה. קחו את ההזדמנות לבקר בבור הישן שלה המשמש כיום כאולם תצוגה, וזה מאפשר לך ללכת בין עמודי ענק התומכים בבית הישן הזה.

אם אתה מקבל לצומת של רחוב הכנסייה ואת הדרך אל לוס Abrigos תמצאו את ארבע פינות הבית; בניין צנוע בן קומה אחת ומרתף. לאחר ששימש כפונדק וכבית פרטי, זה עכשיו בתים משרד התיירות ואת דינמי אל Puente תרבותי שטח. זה נחשב נכס אינטרס תרבותי.

Centro Histórico de Tacoronte

ממוקם באזור הצפוני של טנריף ועולה מן המדרונות של החוף שלה אל היערות השופעים של טווח ההר הגבי, עיריית טאקורונטה נפרשת. בו תוכלו לגלות מינים של עולם החי והצומח הייחודי ומרכז היסטורי נפלא שהוכרז כאתר היסטורי. אתה תאהב לטייל ברחובות שובה לב שלה.

אחד המסלולים הפופולריים ביותר להכיר את העיר העתיקה מתחיל בבית המקדש של ישו היכרויות מהמאה השבע עשרה הרחוקה. הוא עובר בדלת הוורידים שלו כדי ליהנות מהתדמית הייחודית של ישוע הקודש של הייסורים ואת המסירות הגדולה שבה באים אנשי האי להתפלל אליו. ליד המקדש תוכלו למצוא את המנזר לשעבר של סן Agustín כי הוכרז אנדרטה וכי כיום בתים בית התרבות.

זה יהיה בלתי אפשרי בשבילך לא להכיר את פארק המילטון פארק כמו היופי שופע שלה יגרום לך להביט משם. ובדיוק שם הפארק הזה מסתיים, עומד הגולגולת הקדומה בין כמה אורנים, הם אומרים, הם שרידים של היער הישן שירד מהחלק העליון של העירייה. בצד שמאל אתה יכול להעריך את Alhóndiga הכפרי שנבנה כמו אסם ציבור כדי להגן על fanegas של חיטה שבה שכני המקום תרמו.

כמו כן, תוכלו לבקר בפארקיה המקסימה של סנטה קטלינה, ששומרת על מורשת היסטורית חשובה, והיא מציבה אותה כאחת הכנסיות החשובות ביותר באיים הקנריים.

הגרעין העירוני כולו הוא מדגם ברור של האדריכלות המסורתית של האי, בוא לה קסונה ותראה דוגמה מובהקת של תכונותיו. או פשוט לקחת הליכה נעימה המוביל ככיוון היחיד כדי לספוג את ההיסטוריה והמסורת של העירייה.

Centro Histórico de Tegueste

ממוקם בתוך אגן הידרוגרפי מרהיב, Tegueste יש עושר טבעי רחב שבו מינים ייחודיים לחיות. סוקסקו ההיסטורית, שהוכרזה כאתר היסטורי, תפעיל מגנטיות שממנה יהיה לך קשה לברוח. נראה שמקור העירייה נמצא באזור המכונה "אל לנו", שכן היו לו תנאים אורוגראפיים לטובת ההתנחלות, בעיקר בשל נגישותו וזמינותו של המים. שם הוקם הנזיר הראשון, ומתוכו החלה העירייה להתגבש.

אותו נזיר קטן שהיה אבן הפינה של העירייה כולה ידוע כיום ככנסיית סן מרקוס. קח את ההזדמנות להיכנס ולגלות את האוויר העתיק שלה ואת התצוגה המרשימה של תמונות דתיות. בצד שלך תוכלו למצוא את פלאזה דה la lañita מפוכח. במהלך הטיול שלך אתה לא צריך לפספס קאסה דל Prebendado Pacheco, שהיה בית הספר הציבורי הראשון Tegueste הודות לדחיפה של הבעלים שלו, prebend אנטוניו פריירה פאצ'קו. בשנת 1843 ולאחר מאמץ גדול של השכנים ואת אותו Prebendado Pacheco, את הבנייה של בית העירייה הישן היה סוף סוף התחיל, אשר שימש גם כבית ספר, כמו חילופי תירס או אפילו כמו מתים. אם תיכנס פנימה תמצא את המושב הנוכחי של בית המשפט לשלום.

תוכלו לטייל בקאמינו דה לוס לורל (Camino de los Laureles) המפואר, עם שרידים של לוריסילווה (laurisilva) ומינים עתיקים של מונטברדה (Monteverde), כדי להרגיש כמו תושבי זמנים אחרים שבהם לא היו כבישי האי. כבישים אלה חיברו את הגרעינים הכפריים של האי כאילו הארכתם היתה חלק מן הטבע עצמו. ממש ליד כביש זה תוכלו ליהנות מקאזה דה לוס טאקורונטה. נבנה כמו ארמון מפואר, אתה עדיין למצוא צף בתוכו את סיפור האהבה היפה בין בתו של הברון דה Chassieu ואדוארדו דה Tacoronte שממנו היא קיבלה את שמה.

תארו לעצמכם את המתח שיכול היה לחוות בתוך הבית חגיגי של הקהל כאשר בשנת 1583 מגיפה של מגיפה פגע באי ואת מנהיגי Cabildo נפגשו שם כדי לנסות למצוא פתרון פנורמה קודרת.

הוא חוצה את פואנטה דה פאלו האגדית שנבנתה כדי למנוע את ניתוקה של העירייה כאשר הגשם הטביע את הגיאיות המקיפות אותה. זה היה צריך להיות בנוי מחדש פעמים רבות בשל פראות של המים שזרמו בערוץ.

קחו הפסקה בלה פלאסטה, אשר, השוכנת על פרשת דרכים, היתה תמיד מקום מפגש לשכנים. יש לה גולגולתא מסוף המאה התשע-עשרה וסילון מים מהמאה שעברה.

אתה יכול גם ללכת לגלות את פינקה דה לוס Zamorano כי יש 6 דונם ייעודי לזריעת גפנים, עצי פרי וגנים אורגניים. יש בה עיתוי יין, עידן, אזור לסחיטת בקר (ספורט מקומי). בחווה עצמה תמצאו את הקאסה דה לוס זמוראנו, בית מסורתי ישן, אשר מהווה דוגמה מצוינת לבתי הבינוניות באזור, וכיום הוא מרכז פרשנות, שבו המבקר יכול לגלות כיצד השירות האגררי, הפורמטיבי והספורט הם יכולים להתקיים יחד בחלל אחד.