בריכות ושלוליות Piscinas y charcos

תחשוב על מקום ייחודי, בצורות גחמני של סלע וולקני, יצירת שלוליות קטנות שבו אתה יכול לאבד את עצמך ולהתחבר עם הטבע. אתה מסתכל מסביב ורואה איך ההרים מנסים להגיע אל השמים, בעוד הגלים מתנפצים על שפת הבריכה הטבעית שבה אתה צף בשלווה, תחשוב על מי מלח וגבישים, על רעננותה בזמן שאתה צולל לתוכה, במאפייני הריפוי שלה , בשקיעות הצבעוניות בזמן שאתם משוחחים, קוראים, מנוחים … אתם באים?

Bajamar

אם אתם מחפשים מקום עם מגנטיות מיוחדת שתופסת אתכם מהרגע הראשון, היעד שלכם הוא Bajamar. העיירה של עיריית סן קריסטובל דה לה לגונה, יש בריכות טבעיות מאובזרות היטב, אשר יש גם את תג דגל כחול, ובכך להבטיח איכות גבוהה של מים ושירותים.

ראה כיצד גלי הים החזקים מתנגשים בסכר, בעוד שאתה עושה אמבטיה שלווה באחד משני הבריכות הטבעיות שלה, זו זכות שלא תוכל להחמיץ.

זהו מקום ליהנות ממנו עם כל המשפחה מאז סט מורכב משני בריכות גדולות אחת קטנה לילדים. בנוסף, אתה יכול לסמוך על שירותים מרובים לרשותכם, כגון חדרי שינוי, מצילים, מסעדות ופעילויות שונות שאורגנו על ידי מועצת העיר.

הגישה מותאמת לקשישים עם ניידות מופחתת, עם רמפות ומסילות.

Charco de Isla Cangrejo

זהו בריכה טבעית הממוקם בפינה יפה של החוף של סנטיאגו דל טידה, במיוחד העיור של איסלה Cangrejo. הודות לקיר בטון שמגן עליו מפני הגלים, הבריכה מציעה מקום שקט להתרחץ עם המשפחה ולשתזוף בסביבה ללא תחרות.

לטייל מסביב ולראות איך הגלים לנצח על הסלעים המגיעים מן הים הוא מחזה כי אתה לא יכול לפספס. השקיעה חולמנית.

יש סולם המאפשר גישה ואתה צריך לנקוט באמצעי זהירות קיצוניים עם הגאות הגבוהה וגלים חזקים.

Charco de la Araña

אם אתם מחפשים מקום מיוחד כדי להתחבר עם הטבע, אתה צריך לגלות את Charco de La Araña. זוהי בריכה טבעית המופיעה בגאות נמוכה ונעלמת בגאות. זהו מקום אידיאלי לטבול את עצמך במים הגבישיים שלה, במיוחד אם אתה בפועל שנורקל.

השלולית ממוקמת בסמוך לחוף שבו היא חולקת את שמה והיא קרובה למתחם התיירותי של בריכות השחייה העירוניות. הסביבה נעימה מאוד והטיול שלכם מזמין אתכם לעשות ספורט ליד הים.

אתה יכול ליהנות מהנוף של צוקי La Culata, בעוד ציפורים הים לעוף מעל הגלים. בנוסף, על הטיילת הוא שלד טבעי מרשים של לויתן Rorecual Boreal (Baleanoptera borealis borealis). פסל זה הוא מחווה יונקים ו השתקפות על יחסי הכבוד בין האדם לים.

Charco de la Laja

זה גן עדן וולקני קטן, שנוצר מתוך צורות קפריזית של הלבה, הוא אחד המקומות היפים ביותר על החוף של סן חואן דה לה רמבלה. עם מים שקופים ורגועים, ה- Charco de La Laja, הוא המקום האידיאלי להתחבר עם הטבע בסביבה ייחודית.

כדי להגיע לשם, אתה חייב לחצות נתיב אשר פועל לאורך החוף. אמנם בדרך כלל, הגלישה היא רגועה, עליך להיזהר כי לפעמים זה יכול להיות חזק.

כדאי לנצל את הביקור שלך לטייל לאורך החוף ולבקר בעיר היפה של סן חואן דה לה רמבלה, שם תוכלו לטעום את המטבח הקנרי העשיר בכל אחת מהמסעדות והברים שלה.

Charco del Cumplido

הוא ממוקם La Caleta דה Interián, על חוף העירייה של Los Silos וחייב את שמה לצורת מאורכה שלה. תוכלו ליהנות מאמבטיה שלווה במימיו ויש בו רמפת גישה ליד אגמי המלח הטבעיים המפורסמים של לה קלטה (La Caleta). סאלינאס הם פעילות משפחתית המשלימה את הכלכלה המקומית שעברה מדור לדור.

הזמן האופטימלי לרחצה הוא במהלך הגאות. החלק העמוק ביותר שלה אינו עולה על 2 מטרים. ליד השלמות הן שלוליות של לאס דמאס ואל רומנסיטו, מתאים רחצה גם בגאות נמוכה בתנאים אופטימליים של הים.

Charco del Viento

זוהי סביבה ייחודית על האי שנוצר מן ההתפרצויות הוולקניות העתיקות שהגיעו לים והתקרר מהר מאוד. התוצאה היא מפרץ טבעי קטן שנוצר על ידי שתי זרועות של לבה כי להגן על המים של גלי חזק של האזור.

ממוקם בשכונת סנטה קטלינה, La Guancha, הוא מקום שבו מבקרים תושבי העירייה והתיירים, בשל היופי הייחודי שלה.

בין אם אתם מתרגלים דיג או שנורקל, תוכלו ליהנות הרבה במימי גבישי רגוע.

Charco Don Gabino

זהו בריכת רוק וולקני יפה עם מים צלולים הממוקם על החוף של לוס Silos. קרוב מאוד לבופדרו. שמו מתייחס גאבינו Dorta, בעל ידוע של מטעי בננות.

הבריכה של דון גבינו, היא בריכה טבעית באורך 10 מטרים ו -2 מטר עמוק בחלק העמוק ביותר שלה. יש לה אזור המאפשר סולריום ויש לו כמה גישות עשויות אבן וולקנית.

זה לא מומלץ להתקרב לחלק הקרוב ביותר לים כי הגלים הם בדרך כלל די חזק בתחום זה.

Charco El Inglés

סגולותיו של שלולית זו מוערכים מאוד על ידי המקומיים במשך שנים רבות. הזמן הטוב ביותר ליהנות ממנו הוא בגאות גבוהה כפי שהוא מגיע לרמה המקסימלית של עומק.

אל צ'רקו אל אינגלס חייב את שמו למרחצאות תכופים של משפחה של אנשים אנגלים שחיו ועבדו בסוף המאה ה -19 במכונת הסוכר הסמוכה. עדיין עומד כיום האח הישן שלה בצורת פירמידה חתוכה עשוי משני סוגים של אבן וולקנית.

הוא ממוקם בעיירה של לוס סילוס, כמה מטרים משכונת La Caleta de Interián, על כביש Ribera del Mar. הוא לעתים קרובות על ידי דייגים מקומיים יש מדרגות אבן עם מעקה המאפשר גישה קלות

Charco Juaniquín

בזרם גבוה הוא הופך לבריכה טבעית שנחצבה בסלע הוולקני. זה שלולית בגודל בינוני ויש לה עומק קטן. בנוסף, יש לו אזור של callaos זה יוצר חוף קטן. הוא ממוקם על החוף היפה של Los Silos והוא אחד הפופולריים ביותר על ידי המקומיים ברובע הדיג של La Caleta דה Interián, במיוחד בחודשים אפריל עד דצמבר.

זהו המקום האידיאלי לבלות יום שקט להשתזף או עם המשפחה. הגישה שלו היא קלה כי יש לה כבש עם מעקה.

כדי להגיע לשם יש צורך לעשות זאת באמצעות Calle de San Andrés או Calle de Miramar ב La Caleta de Interián.

אם אתם חופפים ערב חגיגות סן אנדרס Apóstol, כל 29 נובמבר, אתה יכול ליהנות ממקום מיוחס זה שוקל את אחד ההצגות הטובות ביותר של זיקוקים ימיים על האי טנריף

Charco Los Chochos

אתה לא יכול לפספס את הפינה הקסומה של עיריית Los Silos. התפרצויות וולקניות יצרו צורות גחמני המביא בריכת מים מלוחים נחמד שבו אתה יכול לעשות אמבטיה וליהנות סביבה מיוחדת מאוד.

בריכת לוס צ'וכוס, הממוקמת בסמוך ל'ארקו דה לה ארניה ', בעלת עומק של כ -2 מטרים בחלק העמוק ביותר שלה, בעלת מדרגות אבן עם מעקה המאפשר גישה.

הוא מתאים למשפחות עם ילדים והוא זמין עבור רחצה לאורך כל השנה בתנאי בתנאי הים הם אידיאליים. משם ניתן לראות את צוקי La Culata ו El Teide בימים ברורים.

שמו נובע מהעובדה כי במקום זה האיכרים לקח לספוג את תורמוס במי מלח כדי להסיר את מרירות אופייני של קטניות זה ידוע באיים עם שם של chocho.