חללים טבעיים אחרים Otros espacios naturales

אתה תהיה מופתע כאשר אתה פותח את העיניים ולראות כל כך הרבה יופי. תוכלו להתרגש ואתה תישאר השקט המוחלט ביותר כאשר שוקלים נופים שמעולם לא ראית קודם. אתה חושב שזה לא יכול להיות כאן, אתה תשכח למצמץ ואתה תשפשף את העיניים שלך אם אתה עדיין חולם לראות צורות בלתי אפשריות הזורמים לתוך האוקיינוס. יהיו לך דברים לספר ורגעים שיהיה לך קשה מאוד לשכוח. תוכלו לעשות הבטחות לחזור, תוכלו לחזור על כך שאין דבר כזה ואתה תחיה רגעים ייחודיים בסביבה שאין דומה לה.

Acantilado de La Hondura

זו סביבה סקרנית נוצר על ידי הצטברות של זרמי לבה ו pyroclastics. זה צעדים 30 מטר גבוה ו 2,500 מטר ארוך מנוקד במפרצונים קטנים ו נקיקים.

בין האטרקציות הגדולות של האזור הזה תמצאו את אננס הים, את האנדיזם של טנריף וגראן קנריה, אשר בסכנה חמורה של הכחדה. מינים אחרים של הצומח לחיות יחד עם זה, כגון tabaiba מתוק, balos או חסה הים.

בתוך חייה תמצאו את סינדרלה Shearwater ואת Unicolor סוויפט. אתה יכול גם למצוא כמה זוחלים.

עירייה: פאסניה

הרחבה: 38.2 דונם

Acantilados de Isorana

זהו מרחב של אופי וולקני שרכש גובה ניכר מעל פני הים. הערך הטבעי שלה הוא הוסיף את העובדה החשובה כי ציפורים רבות הפכו את המקום הזה מקלט שלהם, ביניהם petrel נדיר של Bulwer, אשר משתמש הצוקים נגיש שלה כדי ליצור קנים שלה.

עירייה: אדג'ה וגויה דה איסורה

הרחבה: 24.1 דונם

Acantilados de La Culata

זהו אחד המקומות המקוריים ביותר על האי בשל העניין הגאומיאולוגי והגיאומורפולוגי שלה. צוק ימיים אותנטי מאובן שבו אלמנטים טבעיים וכפריים מעורבים. בין אבני החן יקר שלה, אתה יכול ללכת בין יערות thermophilic ולראות מינים בסכנת הכחדה כגון גדול בראשות.

עירייה: Garachico, אל Tanque, Los Silos ו Icod דה לוס וינוס

הרחבה: 552.1 דונם

Barranco de Erques

אתם נכנסים לגיא פתאומי ועמוק, המשתרע לאורך זמן באזור זה של האי, בחלקים התחתונים, מוגנים מאור השמש, ניתן למצוא את נוכחותו של קרדונאל-טבייבל, בעוד שבגבוהים תמצאו עצי זית בר, שתילים, ג'וניפרים ומוסריים.

עיריות: Adeje ו Guía דה Isora.

הרחבה: 237.9 דונם.

Barranco de Fasnia y Güímar

גיא זה הוא מדגם של הנוף המובהק האופייני לדרום האי, ויש בו מגוון עצום של בתי גידול ומדגם גבוה וערך של צמחים שצומחים בין צלקות הסלעים (הצמחייה הטרופית). טיול בין יערות אורנים וטאביבלים שיקבלו את פניכם בגווני הירוק האינסופיים שלהם. כמה מינים אנדמיים ואיימוניים כגון הסראג'ון (גונפר סונצ'ו) בולטים

עיריות: פאסניה וגיאמר

הרחבה: 152.1 דונם

Barranco de Ruíz

תוכלו למצוא את החלל הזה בחלק האחרון של הנוף המוגן של לוס קמפאצ'ים, טיגאגה ו Ruiz. בין הערכים שלה אתה יכול ליהנות מגוון עצום של מינים שהיא מציגה, כגון, למשל, יער המעבר בין tabaibal-cardonal ו laurisilva.

העירייה: סן חואן דה לה רמבלה ולוס Realejos

הרחבה: 95.6 דונם

Barranco del Infierno

ב 350 מטר מעל פני הים, השביל מתחיל במרפסת טבעית עם נוף פנורמי מרהיב של הנוף. תמיד עם העיר אדג 'י ברקע, הנוסע ימצא מגוון של מינים, הן ירקות ובעלי חיים, חלקם אנדמי לאי טנריף, אפילו מינים ייחודיים בעולם אשר מצאו את Barranco del Infierno מקלט האחרון שלהם .

קושי: בינוני. אם אתה סובל סחרחורת אתה יכול להרגיש את הסימפטומים שלה בכמה קטעים של הנתיב.

משך הפעילות: 3.5 שעות (הלוך ושוב). 6 '5 ק"מ.

שיפוע: מקסימום 200 מ '.

נעליים: מתאים לטיולים רגליים. סנדלי חוף אינם מותרים.

שעות: כל יום מ -8: 30 עד 7:00. ערך אחרון בשעה 2:30. פתוח כל השנה כל עוד תנאי מזג האוויר מאפשרים את זה.

מחיר: 12 € לא מבוגר תושב. € 5.50 תושב. רשום ב Adeje 1.50 €. ילדים מתחת לגיל 12 50%.

קיבולת: מקסימום 300 אנשים ליום.

הזמנות: רצוי דרך האינטרנט: www.barrancodelinfierno.es, מתקשר 922780078, או לכתוב info@barrancodelinfierno.es

Caldera del Rey

תתרשם על ידי קלדרה דל ריי, אשר נחשב לאחד משלושת הדוגמאות הטובות ביותר של געשיות freatomagmatic- נפץ טנריף. הרחבה הרחבה של הדוד ועומקו הרדוד תדהים אתכם משום שהם מאפשרים לעיבוד עצי בננה בפנים. הקמתה התרחשה כאשר המגמה באה במגע עם המים, מה שגרם פיצוצים אינטנסיביים עקב גירוש של גזים.

עדיין ניתן למצוא שרידים של מערות שנותרו בזיכרונם של אלה שפעם התיישבו בהם בזמן שטיפחו את השטח. כרגע חיים רק כמה משפחות.

הטאביבות הן הצמחים השופעים ביותר, בנוסף למטעי עצי בננה וצמחי נוי. אתה יכול גם לראות ציפורים כמו הבז ואת bullfinch חצוצרן.

עירייה: אדג'ה

הארכה: 180.7 דונם

Campeches, Tigaiga y Ruíz

נוף בעל ערך יוצא דופן ונציג התהליכים הגיאולוגיים של חלק זה של האי. הן ב Icod אל Alto ו בלוס Campeches אתה יכול לצפות באזורים חקלאיים ובתי חקלאיים מפוזרים ברחבי השטח. קהילות Laurisilva ויערות thermophilic לשרוד. עצי דקל, tarajales ו tajinastes הם חלק מינים כי תיתקל במהלך הביקור שלך. כבעל החיים הייצוגי ביותר, לטאה השחורה, הסאורית השחורה והבלתי מתפשרת, או מי האפור האפורים, המנצלים את הצוקים ואת האיונים כדי לבנות את קניהם בטוחים מפני טורפים.

עיריות: לוס Realejos ו סן חואן דה לה רמבלה.

הרחבה: 691.2 דונם.

Chinyero

אתם עומדים בפני שטח של 24 קילומטרים רבועים של ערך גיאולוגי גדול הממוקם בין העיריות של סנטיאגו דל Teide, אל Tanque ו Garachico. כאן תוכלו להעריך את זרמי הלבה האחרונים המרכיבים חזון ייחודי של געשיות היסטורית של האיים הקנריים. אל תחמיצו את ההזדמנות לראות את המערכות האקולוגיות המדהימות של מינים בהם יש למגוון של היעדר צמחייה ושרשומים על ידי האכלה על החלקיקים המועברים על ידי האוויר. זוהי מעבדה מדעית חיצונית אמיתית בזכות דרגות הקולוניזציה השונות שהיא מציגה. היכונו לבלות יום בלתי נשכח מלא ידע.

אמנם יש משהו שבדרך כלל נשאר עם כל העיניים הוא הר געש מרשים שנותן את שמו למרחב הטבעי הזה: אל Chinyero. עם 1,560 מטר מעל פני הים אי אפשר ללכת בלי משים. ממוקם צפונית מערבית של פיקו Viejo, הליכה זה גורם לנו לדמיין איך זה היה צריך להיות כי 18 בנובמבר 1909, כאשר כדור הארץ נפתח להקיא לבה במשך עשרה ימים ברציפות ולהשאיר אות עשן עמוד עצום של pyroclasts וגזים גלוי מן האי השכן של לה פלמה.

עיריות: סנטיאגו דל Teide, אל Tanque ו Garachico.

הרחבה: 24 קמ"ר.