מוזיאונים Museos

האם אתה אוהב את הכוכבים ואת הקוסמוס העצום המקיף אותנו? או שאתה יותר לדעת את ההיסטוריה המקיפה את האדם? אולי אתה מעוניין יין ואתה רוצה לטעום ולדעת כמה זנים שמקבלים טעם שאין שני לו? או שאתה יכול להיות חסר מנוחה נפש רוצה לגלות את סודות המדע. אמנות אולי? כל זה ועוד הרבה ממתין לכם במגוון רחב של מוזיאונים כי Tenerife מציע לך. אתה לא יכול לפספס את זה.

Centro de Interpretación de las Ruinas del Castillo de San Cristóbal

מרכז הפרשנות "Castillo de San Cristóbal" הוא הצעה פרשנית המאפשרת למבקרים לגלות ולהקשר את שרידי חומת הקסטילו דה קריסטובל, וללמוד עוד על ההיסטוריה ועל מערכת ההגנה של האי.

המרכז חושף את מערכת ההגנה כי טנריף היה, עושה סיור לא רק של טירות של סנטה קרוז – כגון סן Cristóbal, סן חואן או פאסו אלטו – אלא גם על ידי אלה שהופצו בכל שאר הגיאוגרפיה של האי, אשר חלקם ממשיכים היום, כגון סן פליפה בפוארטו דה לה קרוז או סן מיגל בגאראצ'יקו

זה גם מציג את תותח טיגרה, פיסת ערך היסטורי שאין לחישובו, מכריע בתבוסה של האדמירל האנגסיו נלסון האנגלי בניסיון שלו לפלוש טנריף בשנת 1797.

Museo de Artesanía Iberoamericana de Tenerife – MAIT

מוזיאון אומנות של אמריקה הלטינית טנריף-MAIT היא שבסיסה אורוטבה, במנזר לשעבר של סן בניטו אבאד, המנוהל על ידי צו הדומיניקנית (במנזר לשעבר של סנטו דומינגו היום), המאה השבע עשרה, ותלויים Cabildo אינסולר דה טנריף.

במאה שמונה העשר, המנזר הפך לאחד החשובים ביותר במחוז ליופי של מתקניה (כניסת קשת אבן, המנזר, תקרות עץ, מדרגות אבן) איסוף חלק עבודה שנעשתה על ידי האדריכל, הפסל ואנטוניו דה Orbarán כנרת גילדר.

על מנת לפרסם את מציאות האומן של דרך מיידית ומוחשית, תערוכה קבועה הוא הנציג הנוכחי של כל אמנות אמריקה הלטיניות, חסרה, עם דגש מיוחד על הכנרת היא נוצרת. שניהם יבואו מאוספים חשובים שמספקים סוכנויות החסות, כמו גם אלה שנרכשו על ידי המרכז ותרומות פרטיות, המאשרים דגימות אטרקטיביות ככל האוסף החשוב "פולק ארט באמריקה והפיליפינית," קרפט פרסי עיצוב האזורי מוזיקליים עממי קנריים מכשירים ספרד ואמריקה לטיני או חרס עממי ספרדי.

Museo de Historia y Antropología - Casa Carta

קאזה דה קארטה הוא אחד המקומות של המוזיאון להיסטוריה ואנתרופולוגיה של טנריף (MHA). ממוקם ב Valle de Guerra, עיריית La Laguna, קאזה דה Carta נחשב דוגמה משמעותית של בתים אחוזה שנבנו באיים הקנריים במאה ה -18.

דרך סיור בחדריו אנו יכולים להעריך את התלבושות המסורתיות, מדגם של רהיטים פופולריים, הקרמיקה המסורתית ואת הסלרי, כלי נגינה של parrandas פופולרי מגוון חשוב של טחנות gofio.

Museo de Historia y Antropología de Tenerife - La Casa Lercaro

Casa Lercaro הוא אחד המקומות של המוזיאון להיסטוריה ואנתרופולוגיה של טנריף (MHA). מלון זה ממוקם במרכז העירייה של לה לגונה (עיר שהוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו בשנת 1999) ותאריכים משלהי המאה השש עשרה.

הוא מציע סקירה כללית על ההתפתחות המוסדית, החברתית, הכלכלית והתרבותית של האי בין המאות ה -15 וה -20.

Museo de la Ciencia y el Cosmos

המוזיאון למדע והיקום (MCC) הוא מקום ייחודי, תערובת של המוזיאון המסורתי ואת פארק שעשועים, שבו המבקר יש הזדמנות להתקרב החוקים והעקרונות השולטים הטבע, מהפעולה של הגוף שלהם עד הכוכבים.

תערוכות זמניות, מפגשי פלנטריום, שיחות סיפוק, סדנאות דידקטיות, הקרנה ודיון בסרטים עם תוכן מדעי, קמפינג ובלילות אסטרונומיים, בין פעילויות אחרות, משלימים את התערוכה המוצעת שלהם.

Museo de la Naturaleza y el Hombre

מוזיאון הטבע והאדם (MNH) ממוקם בבניין סמלי של הבירה המבודדת, בית החולים האזרחי הישן, דוגמה יוצאת דופן לארכיטקטורה הניאו-קלאסית של האיים, שפרויקט השיקום שלהם ביקש איזון מרחבי בין שטחים לתערוכות ואלו המותאמים לשימושים אחרים, תרבות ופנאי (מרכז תיעוד וספרייה, חדר רב תכליתי, מסעדה, חנות, חצרות וגנים וכו ').

מוזיאון זה מאפשר, מצד אחד, להכיר את העושר הטבעי של האיים הקנריים, ומצד שני לגלות את האוסף הקיים הגדול ביותר על תרבות גואנצ'ה, אנשים ילידי הארץ שהתגוררו באי טנריף לפני בואם של הכובשים האירופים הראשונים.

Museo Militar

מוזיאון זה, שהוקם מאז 1988 ב Cuartel de Almeida, בסנטה קרוז דה טנריף, הוא אחד המרכזים ההיסטוריים הטובים ביותר קרטוגרפיה מחקר באיים הקנריים. מדגם גדול של נשק וחפצים הקשורים לפעילות הצבאית של האיים.

בתערוכה מוצגים גם מדים ופריטים אישיים של חיילים מפוארים, מודלים של מבנים צבאיים, אוספי נשק ששימשו את גואנצ'ים וקסטיליאנים בעימותי כיבוש טנריף, שהתרחשו בסוף המאה ה -15, וכן בשמנים ובצבעי מים על ידי ציירים קנריים מפורסמים.

 

Museo Municipal de Bellas Artes

המוזיאון העירוני לאמנויות יפות כולל ארבעה עשר חדרים שעבודות הבית מתוארכות למאה ה -16 ועד המאה העשרים. הבניין הוא קלאסיציסטי ונבנה בתחילת 1929 על ידי האדריכל אלדיו לרדו. החלק החיצוני מעוטר 10 פרוטומות של tinerfeños המפורסם, ביניהם כוח Teobaldo (מוזיקאי ומלחין), אנחל Guimerá (משורר ומחזאי), חואן דה Iriarte (מדקדק וספרותיים), אנטוניו דה ויאנה (המשורר), Villalba הרבז ( היסטוריון), Bethencourt ו Molina (מהנדס) ו Valentín Sanz (צייר).
החפצים הראשונים שנשמרו ושמרו היו הדגלים שזכו ב -1797 בקרב נגד נלסון. בשנת 1840 הורה מועצת העיר לעשות מגירות נפרדות כדי לשמור אותם. יוזמה זו היתה מקורו של המוזיאון. בשנת 1933 שיקום המבנה הקיים, עד אז באוסף האמנות של העיר הוצג באולם ישיבת מועצת העיר.

החלק מהעבודות הבולטות שניתן למצוא במוזיאון הזה הוא "טריפטיך של נאוה Grimon" צייר פיטר Coecke פלמית; "סן אנדרס" מאת חוסה דה ריברה; "אורפיאוס" מאת ביגל; דיוקן של המלכה אליזבת השנייה על ידי פדריקו דה Madrazo ופרננדו Viscaí, חואקין סורולה, בין היתר. ייצוג חשוב של אמנים קנריים כמו גספר דה קוודו, כריסטופר הרננדז דה Quintana, חואן דה מירנדה ו גונזלס מנדס מתרכזת גם.
פעילותה כוללת סיורים מודרכים במוזיאון עצמו ואת המורשת של העיר (סנטה קרוז מונומנטלי, כיכרות ושדרות), הצגת ספרים, הרצאות וביקורים מופעים מוסיקליים.

TEA, Tenerife Espacio de las Artes

ידוע גם על ידי TEA ראשי התיבות שלה הוא יצירה של האדריכלים השוויצרי הרצוג ודה מרון ווירחיליו גוטיירז מ טנריף שמקדמת טנריף Cabildo דה. הוא מאכלס את מכון אוסקר דומינגיז, את האי של המרכז לצילום טנריף ואת ספריית הרשת האינסולרית. זה הופך את הבניין של טנריף Espacio de las Artes ב תשתית תרבותית תקדים בארכיפלג, עם 20,622 m2.

האלמנטים האלכסוניים הם הגיבורים של הבניין עם רמפה נוטה בין קרקעות רמות השונות התערבבו דרך חלונות קטעים. הפתחים המזוגגים הקטנים, יותר מ 1200 בגדלים וצורות שונים, לתת מבט מאוד דינמי הוא מבחוץ והן מבפנים.

זה נפתח בפעם הראשונה בשנת 2008. מאז היא מארחת אמנות, קולנוע הנפקות מוסיקלי, כולל יצירות של וורהול, אנסל אדמס, פטי סמית, קרלוס Schwatz, דורותיאה לאנג או הנרי מור, בין היתר. כמו כן, יש על אוסף Falcón אורדונס הפקדת צילום, אחד האוספים הפרטיים החשובים ביותר באירופה, וכן את האוסף הגדול ביותר של דומינגז אוסקר הצייר הסוריאליסטי טנריף.