קלימטולוגיה Climatología

האקלים של טנריף מאופיין על ידי רכות הקיץ ואת החום של החורף, ועל ידי נוכחות מתמדת של השמש במהלך כמעט כל השנה. עם טמפרטורות הנעות בין 17 מעלות צלזיוס בחורף ל 25 מעלות צלזיוס בחודשים חמים, האווירה מתרעננת על ידי רוח הים ורוחות הסחר. בנוסף, האורוגרפיה של האי מאפשרת לך למצוא אקלים שונים מאוד מאזור אחד למשנהו, עד כדי כך שניתן לשחק עם השלג למרגלות טיידה, באותו יום, להשתזף ולשתות החוף הדרומי של האי.

Contraste norte-sur

טנריף יש מגוון גדול של אקלים

אחת התופעות הבולטות ביותר של האקלים של טנריף הוא שבמהלך חורף טמפרטורות נעימות וחמות נשמרות בכל נקודה של קו החוף שלה, בעוד שהתצוגה מתענגת על הנוף המושלג המלא של הר טיידה גלים המתנפצים על החוף. וזה בטוב tinerfeño האקלים מאפשר ליהנות מהשמש הים בכל עת של השנה, אך גם מפלאי הטבע בשפעה של יערות ונופיה. בדרום האי יש יותר שעות של שמש בשנה, בעוד גשמים גבוהים יותר בצפון, שם יש גם לחות יותר. זה יוצר נופים שונים גוונים ראוי הערצה כאשר האי ידוע.

דוגמה נוספת היא הניגוד שבין ההון סנטה קרוז דה טנריף, אשר ונהנה מאקלים חם לאורך כל השנה, ואת מרכז Laguna La סן קריסטובל דה, אשר מראה כיצד בעוד כמה עשרות קילומטרים ירידה בטמפרטורות משמעותי בזמנים מסוימים של השנה.

מגוון microclimates למצוא טנריף הוא מדהים, והם בעד מגוון רחב של מיני צמחים. בצפון האי, חשופי הפעולה של אונייה, אתה יכול להבדיל בין אזור החוף, עם טמפרטורה ממוצעת בטווח שבין 19 ° C ו- 23 ° C בשל השפעתו של הים. בין 600 ל 1500 מטר מעל פני הים, הסביבה מתקררת מעט ולחות מקדמת טיפוח דגני בוקר ותפוחי אדמה. מעל 1500 מטר מעל פני ים האוויר יבש בחורף שלג יכול להתרחש, עם טמפרטורות למדי בין היום והלילה. בקנדה בלאס דל טיידה, מעל 2700 מטר, לגדול כמה זני צמחים שניתן למצוא רק בזכות טנריף לאקלים של האזור. על החוף הדרומי של טנריף, צחיח יותר, טמפרטורות להזמין שיזוף ונחים ליד הים.

Contraste norte-sur