שטחים מסחריים Zonas comerciales

הצעה מסחרית רחבה ומושכת עם מגוון רחב של מפעלים בהם תמצאו מוצרים באיכות גבוהה עם מחירים לכל התקציבים.

Adeje

בקוסטה אדג'ה, מרכז התיירות הראשי של עיריית אדג'ה, מרכזי קניות מודרניים בשפע. בנוסף, כמעט כל בתי המלון הגדולים, רבים מאוד באזור, יש גלריות החנות שלהם. ב קוסטה Adeje, כמו שאר אזורי מסחר הממוקם ביישובים תיירותיים, ישנם מפעלים רבים של אלקטרוניקה, בשמים, תכשיטים ואופנה בינלאומית.
פתוח כל יום של השנה, קוסטה Adeje חנויות להציע, במחירים תחרותיים ביותר, את מיטב המוצרים ואת המותגים הטובים ביותר.

Arona

ההצעה המסחרית החשובה ביותר בעיריית ארונה ממוקמת במרכזי התיירות של Playa de los Cristianos ו Playa de las Américas. מספר רב של מפעלים ומרכזי קניות בשני האזורים, הפתוחים בכל ימות השנה, עונה על הצרכים התובעניים ביותר של אלפי המבקרים. במיוחד חנויות אופנה בינלאומיות המותגים המובילים של בשמים ותכשיטים abound.
ישנם גם בזארים רבים המוקדשים למכירת פריטים אלקטרוניים. מחירים תחרותיים של כל המוצרים האלה הם אטרקציה כמעט שאין לעמוד בפניו.

La Laguna

המרכז ההיסטורי של סן כריסטובל דה לה לגונה, שהוכרז כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו, מפגיש הצעה מסחרית רחבה המוטבעת בסגנון ייחודי המאחד מסורת ומודרניות. בנוסף למפעלים של אופנה ואביזרים של מותגים מובילים, כאן ניתן למצוא את החנויות המקוריות ביותר של האי כולו וגם המסורתי ביותר.
מספר גבוה של גלריות לאמנות וחנויות ספרים הוא עוד תכונה ייחודית של אזור מסחרי זה, בעיקר הולכי רגל, אשר מזמין אתכם ליהנות קניות בסביבה היסטורית אטרקטיבית. הרוב המכריע של החנויות נסגרו בימי שבת אחר הצהריים ובימי ראשון.

La Orotava

La Orotava מתרכז, במרכז ההיסטורי המונומנטלי שלה, מספר רב של חנויות, במיוחד ברחובות אלפונסו טרוחיו, Calvario, Carrera del Escultor Estévez ו San Agustín ושדה אמיליו Luque מורנו. המפעלים שהוקדשו למכירת עבודות יד קנריות תופסים מקום בולט מאוד באזור המסחרי הזה, המטייל על ידי מספר גדול של תיירים שמגיעים אל העיר מתוך כוונה לבקר את נקודות העניין ההיסטוריות הרבות ולרכוש מזכרת לחופשותיהם. הרוב המכריע של החנויות נסגרו בימי שבת אחר הצהריים ובימי ראשון

Puerto de la Cruz

המרכז ההיסטורי של פוארטו דה לה קרוז מציע מבקרים ותושבים הצעה מסחרית רחבה ומושכת, עם דומיננטיות של מפעלים שמטרתם להציע תיירים מוצרים באיכות גבוהה במחירים תחרותיים ביותר. האווירה התוססת של רחובות פורטו והמספר הרב של המרפסות, בתי הקפה והמסעדות מהווה מוקד משיכה רב אחר לקניות בעיר שמתחשבות בה כעיר תיירות פירושה שכמעט כל חנות פתוחה בימי ראשון.

Santa Cruz de Tenerife

המרכז ההיסטורי של סנטה קרוז דה טנריף כולל את ההצעה המסחרית הגדולה ביותר על האי: מותגים מובילים אופנה, חנויות מלאכה, perfumeries ובזארים עם המחירים הטובים ביותר על מוצרים אלקטרוניים, טבק וליקרים. בחנויות מצטרפים בתי קפה ומסעדות עם טרסות פתוחות לאורך כל השנה ואפשרויות רבות נוספות למבקרים. סביבה שקטה מאפשרת לכם לטייל ברחובותיה, להולכי הרגל, וליהנות מיום נעים של קניות.
המבנים של עניין היסטורי בשפע יחד עם ריבועים מבודדים וגינות בצל עצי דקל, עצי הדרקון ואת זרי הדפנה של אמריקה. בימי ראשון החנויות נשארות סגורות ברובן.