נמל התעופה דרום טנריף מקבל את הטיסה הראשונה מתל אביב

מאז אתמול, כל יום שלישי, האי יהיה מחובר ישירות עם העיר הישראלית במסע שנמשך כמעט שבע שעות, עם מחיר נסיעה הלוך ושוב של סביב 500 יורו
אתמול בירך טנריף את נוסעיה של הטיסה הראשונה מתל אביב, שנחתה בצהרי טנריף בצהריים עם 178 נוסעים. סמארט ויינגס, הסימן של טיסה סדירה המופעל על ידי חברת התעופה הגדולה -The Travel Service צ התחילה טוב בפעם הראשונה בהיסטורית חיבור ישיר בין טנריף וישראל, אשר יהיה בסיס שבועי, אבל מ -9 יונים יהיו מוסף תדר אחד נוסף.

האי של שר התיירות, אלברטו ברנבה, קיבלו הנוסעים באולם הנוסעים הנכנסים עם מנהל התעופה בדרום טנריף, סנטיאגו Yus ומנכ"ל התיירות של טנריף, ויסנטה Dorta, בנוסף לנציג חברת התעופה, לנקה ויקובה

"הקשר ההיסטורי הזה עם ישראל הוא חדשות מצוינות עבורנו, משום שהוא מממש תפקיד שאנו מבצעים כבר שנים", אומר ברנבה. הטיסה, אשר יש מחיר של נסיעה הלוך ושוב סביב 500 יורו, המופעלות על ידי 747 מודרניים בואינג מקס 8, עם קיבולת של 189 נוסעים, עם כל הפינוקים המשולב כגון שירות wifi או סרטים. שירות נסיעות, עם רקורד של 21 שנים, היא חברת התעופה הצ'כית הגדולה ביותר בתוך צ 'כיה (CSA). בנוסף לשוק הצ'כי, הוא קיים בשווקים כמו סלובקיה, פולין או הונגריה. בשנה שעברה העברתי 6.3 מיליון נוסעים ב 423 יעדים בסך הכל.

הבית של קישוריות Cabildo הוביל לעלייה משמעותית נתיבים ותדרים בשנים האחרונות, אשר הובילה טנריף להיות מחובר 154 יעדים, בעיקר אירופים אך גם אפריקני, כמו גם ארציות ואזוריות. בסך הכל, 319 מסלולים המופעלים על ידי יותר מ 70 חברות.

עוד חדשות
מטוס מפעיל את התראה הכתומה לפני הנחיתה בשדה התעופה של דרום טנריף
באופן ספציפי, טיסות בין טנריף סמארט וינגס תל אביב יצטרכו שירות שבועי בימי שלישי, שתצאו משדה התעופה טנריף ב 23.55 שעות, לנחות בנתב"ג תל אביב ב 08.30 בבוקר ביום רביעי . משך הנסיעה הממוצע הוא 6 שעות ו -35 דקות.

מהארכיפלג הקנרי החברה מציעה חיבורים למספר יעדים באירופה. מדרום טנריף התעופה טסה לפראג, ליל וורשה, המשלבת מאז אתמול את העיר הישראלית הנ"ל. מ Lanzarote, החברה טסה ל בעיר הצרפתית ברסט ופראג, ומן גראן קנריה, בירת צ'כיה.

DIARIO DE AVISOS

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *