מי אנחנו Quienes Somos

שמי מימי אמרגי. הגעתי בגיל צעיר מאד לאי לשבוע חופשה ובנסיבות הגורל נשארתי להתגורר באופן תמידי.
בשנת 1987 התחלתי לעבוד כמדריכת טיולים של טיולי שייט אשר הגיעו לאי. בעיקר אמריקאים ואיטלקים ולאחר מכן מוניתי כנציגה של אחת סוכניות הנסיעות הכי
חשובות ובעלות מוניטין של ספרד MUNDI-COLOR חברת הנסיעות בבעלות חברת התעופה הספרדית IBERIA . אשר הגיעו תיירים מכל רחבי העולם בו היה סניף לחברת התעופה (גם מעט ישראלים. שהופתעו מאד למצוא נציגה של החברה דוברת עברית ובת ארצם).
לשמחתי הרבה בשנת 1996 התחילו להפעיל טיסות שכר ישירות מהארץ. אשר הופעלו על ידי סוכנות הנסיעות גלוב שכבר לא קיימת. יוסי טורס וקשרי תעופה הוצע לי לייצג ולהדריך את הנוסעים כישראלית אשר מכירה את המקום וכאזרחית ספרדית. הצעה לה הסכמתי מיידית. שכן ההצעה הקסימה והלהיבה אותי ההזדמנות והאפשרות לעבוד עם בני ארצי. מייד התפטרתי מעבודתי והתלתי לייצג את החברות הישראליות.
לאחר שחברת גלוב סגרה אופיר טורס המשיכה להפעיל את הטיסה אך כעבור שנים משום מה הופסק. בשנת 2005 השטיח המעופף שוב הפעילה למשך מספר חודשים את הטיסה הישירה והפסיקה.
מאז מגיעים הישראלים בטיסות רגילות דרך היבשת.
סוכניות הנסיעות בארץ לא יודעים לשווק ולמכור כראוי את האי בשל חוסר יידע על האי טנריף.
כאשר אני מקבלת את הנוסעים אני אוהבת לעשות טיול רגלי קטן בעיר בטיילת הראשית שיחושו את המקום יתלהבו מהנוף והרחובות. סלעי הבזלת הבתים הצבועים בשלל צבעים חיים .ויוצר ססגוניות יפיפייה. נהנית לשמוע את קריאות ההתפעלות.
וחייה עם כל הדרכה וטיפ אשר נותנת כדי שכל יום יהיה מהנה ושונה. ולא יהיה דומה למשנהוא ויוצאת מגדרי משמחה ואושר כאשר מתקשרים או כותבים לי שביצעו כל מה שהמלצתי ונהנו מאד. וימליצו לקרובים בחמימות על האי.
עובדה הממלאה אותי גאווה וסיפוק כי אני באופן אישי. למרות כל השנים שאני מתגוררת באי מתאהבת כל יום מחדש ולא מפסיקה להתפעל מהנופים המדהימים
ומהאווירה בכלל.
אשמח לענות לכם על כל שאלה וספקות
צרו קשר אתי ואנסה להתאים לכם את המבוקש ולייעץ.
לרשותכם בכל עת.
מימי אמרגי