על טנריף Sobre Tenerife

לבחור באי טנריף כיעד לחופשה ונופש זו הבחירה הנכונה והקולעת. שכן כאן נהנים מחופשה…. נופש…. טיולים מהנים ויחודיים מילוי מצברים והתרעננות.
נכון לעכשיו עדיין אין טיסות ישירות מהארץ ולהגיע לאי זה דרך מדריד, ברצלונה או ציריך. סוכניות נסיעות מנסות להפעיל טיסה ישירה וכולי תקווה שזה אכן יתבצע .
בהגיעכם לטנריף אתם נוחתים באי סו טרופי הנמצא באירופה. עם כל המשתמע מזה. התחושה היא שמגיעים “לגן עדן“ התנתקות מוחלטת מחיי הלחץ היום יומית ובכל מה שאתם צופים משרה תחושה של שקט שלווה. מתפעלים ממה שאם רואים מסביבכם – רוגע. נקיון. מזג אוויר נוח לאורך כל השנה חיי מחיה זולים. בכל האי המחירים מחיר דיוטי פרי ולפעמיים באי אלו מוצרים זולים יותר. ואכן תווכחו לדעת שכל זה מתקיים.
בחלוף תקופת הנופש קשה מאד לעזוב.
כל ישראלי המגיע לפוארטו דה לה קרוז. ולהיווכח מה צופות עיניו דבר ראשון רואה את עצמו חוזר לגור פה לתקופה ממושכת במקום. כאשר חוזרים לארץ זה נשאר בגדר חלום שיש להגשימו.
האיים הקנאריים נקראים “איי המזל“ בשל מזג האוויר האביב לאורך כל השנה.
להיות בטנריף, מציע לכם לחבוק עולם שלם בזמן קצר בגלל שבמרחקים קצרים ישנם ניגודים קיצוניים של מזג אוויר ונופים פשוט מהמם ויחודי.
המלצתי לשהות בצפון של טנריף כי פה טמון כל היופי והייחודיות האווירה ניחוחה עם הרוגע. האנשים המקומיים הכי לבביים, רמת נקיון גבוה, וביטחון סביבתי. קשה
להביע בכתב ושום חוברת או ספר את התחושה. זה חייב לחוות אישית. מקום המשרה
אנרגיה חיובית כללית.
לעומת זאת החלק הדרומי די מדברי. למחפשים רק בטן גב, ולא להנות מהיופי של הצפון.